Kontakta Caravanhallen i Haninge


Caravanhallen i Haninge
Fors 9
137 91 Västerhaninge

Telefon: 08-741 31 00

Öppettider:

Försäljning & butik
Vardagar
  10.00 – 18.00
Lördagar  11.00 – 14.00
Söndagar 11.00 – 14.00

E-post: haninge@caravanhallen.com

Verkstad
Vardagar  07.00 – 16.00
Lunchstängt 12.00-13.00
Lördagar och söndagar stängt

E-post: verkstad.haninge@caravanhallen.com

För avvikande öppettider
Platschef/Säljare
Jimmy Busch
Jimmy har ett förflutet som säljare tidigare på Caravanhallen i Södertälje.
Telefon direkt: 08-741 41 30
E-post: jimmy@caravanhallen.com

Säljare
Hannu Kivinen
Hannu har ett förflutet som flygmekaniker, även med stort intresse av motorsport. Kör själv gärna folkrace och rally. Hannu talar även finska. Terve tulloa.
Telefon direkt: 08-741 41 31
E-post: hannu.kivinen@caravanhallen.com

Säljare
Mikael Olausson
Kommer från många trogna år inom bilbranschen. Glad och trevlig kille med stort sportintresse.
Telefon direkt: 08-741 41 32
E-post: mikael.olausson@caravanhallen.com

Ekonomi
Anita Gränz
E-post: anita@caravanhallen.com

Övrig personal – Butik / Reservdelar Övrig personal – Service

Webb levererad av ÅLRAJT